"Як у кіно про космос": Навальний розповів про своє перебування в СІЗО

"Як у кіно про космос": Навальний розповів про своє перебування в СІЗО

Фото: Associated Press

Засуджений опозиціонер розповів, що в його камері є залізне ліжко, стіл і тумбочка.

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який перебуває у в'язниці, почувається добре і дякує громадянам за підтримку, яка йому в нинішній ситуації найважливіша. Своє перебування у СІЗО він порівняв із подорожжю на космічному кораблі, який "летить до прекрасного нового світу".

Про це йдеться в його публікації в Instagram. 

Навальний відповів на найчастіше запитання, яке отримує, чи важко йому у СІЗО "Матроська тиша". Опозиціонер каже, що ні, адже в'язниця, з його слів, у голові.

Своє перебування у ній Навальний порівняв із космічною мандрівкою. Камеру він описав як каюту, в якій є залізне ліжко, стіл і тумбочка, двері відкриваються "тільки з командного центру", а до нього заходять люди в уніформі, які говорять кілька шаблонних фраз.

"На їхніх грудях горить вогник включеної відеокамери - це андроїди. Я не готую їжу - мені її доставляє просто в каюту автоматичний візок. Мої тарілки і ложки зроблені з блискучого металу. Зовсім як у кіно про космос, зі мною спілкується командний центр корабля. Тому, звичайно, я розумію, що я в космічній подорожі, яка летить до прекрасного нового світу", - написав Навальний.

Опозицінер зауважив, що існує лише одна велика різниця між його камерою і фільмами про космос.

"У мене зовсім немає зброї. А якщо на корабель нападуть ксеноморфи? Сумніваюся, що від них можна відбитися чайником. Мабуть, заточу ложку об стіну", - додав він.

 Нагадаємо, що Олексій Навальний повернувся до Росії 17 січня з Німеччини, де лікувався після отруєння "Новачком". Його літак, який повинен був прибути до "Внуково", перенаправили в аеропорт "Шереметьєво", де політика затримали.

Потім суд Москви замінив Олексію Навальному умовний термін на реальний. Політика засудили до 3,5 року колонії загального режиму. Але він проведе в колонії 2 роки та 8 місяців з урахуванням терміну, проведеного під домашнім арештом в рамках слідства у справі "Ів Роше".

Новини світу: Навального можуть оштрафувати майже на мільйон рублів

Новини світу: Навального можуть оштрафувати майже на мільйон рублів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1074
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація