Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як у серіалі "Друзі": українці організували у Нью-Йорку новий тип житла - колівінг

Молодь 25-35 років живе у триповерхових будиночках.

У Нью-Йорку набирає популярності новий тип житла - колівінг. Такий бізнес - справа рук українців, розповідають у "Сніданок з 1+1"

У нью-йоркському районі Бруклін молодь 25-35 років живе у триповерхових будиночках. Всі вони мають тут не лише жити, а й соціалізуватися, бо це новий тип житла – колівінг. Тут можна себе відчути героєм серіалу "Друзі".

Двоє італійців, австралійка та француз живуть у колівінгу. Ясміне – австралійка, яка вчиться в університеті Нью-Йорка. За гуртожиток дівчина би платила до трьох тисяч доларів щомісяця. У колівінгу значно дешевше - у середньому тисяча доларів за місяць проживання. Для американського мегаполіса – це недорого.

ВідеоЩо таке колівінг і як українцям вдалося зробити з нього прибутковий бізнес - Наші в Америці

Жодної паперової тяганини: приїздиш з валізою - і починай жити! У Нью-Йорку набирає популяртності новий тип житла - колівінг. І такий бізнес - справа рук українців. Сніданок продовжує спецпроект "Наші в Америці". Наша журналіст Валерія Ковтун та оператор Антон Іванов побували в Нью-Йорку. Ексклюзивно про те, як працює колівінг та як українці змогли зробити з нього прибутковий бізнес у США. Дивіться!  

Що таке колівінг і як українцям вдалося зробити з нього прибутковий бізнес - Наші в Америці

Інші мешканці приїхали до Нью-Йорка на рік по роботі. Комуналкою не займаються, бо цим опікується компанія, яка здає будинок. Це суттєво економить мешканцям час і нерви. Саме у цьому суть нового типу житла - колівінгу.

Ідея такого житла належать українцям. Сергій Старостін - співвласник компанії, яка здає будинки. Каже, що для мобільних американців та іноземців – це просто знахідка. "Філософія в тому, що людина платить один чек, туди входить і вартість самого житла, і усіх сервісів, які є, прибирання", - розказує він.

Кілька років тому Сергій часто приїздив до Нью-Йрока у відрядження. Пошук доступного житла на цей час перевторювався у головний біль. "Подумав, чому б не створити щось таке самостійно. Ми вирішили спочатку відкрити один будинок для себе, щоб було куди приїжджати, потім коли вже це набуло форми бізнесу, ми почали масштабувати", - розповів Старостін.

За рік колівінг-бізнес почав приносити українцям хороші прибутки. Людей тут підбирають, так щоби вони справді могли стати друзями. У кожному будинку є ще й хауслідер-староста, який вирішує всі конфлікти і звітує Сергію про проблеми мешканців.

Зараз у Нью-Йорку компанія Сергія  має декілька таких будинків. А нещодавно мережа українців з’явилася і в Сан-Франциско. Про колівінг від українців вже пишуть провідні американські видання, бо такий тип житла саме те, що потрібно міленіалам - сучасній молоді, яка не поспішає створювати сім'ю і купувати будинок.

У колівінгу є все для комфортного проживання, зокрема, кімната для прання і місця для відпочинку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції