Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як ви ще не втратили роботу: донька Маккейна відреагувала на жарт радниці Трампа про рак її батька

Меган Маккейн каже, що про її батька будуть згадувати сотні років.

Донька сенатора Джона Маккейна Меган відповіла співробітниці Білого дому, яка пожартувала про рак мозку її батька. Вона заявила, що її родина почувається добре, але дивується, як адміністрація Дональда Трампа може тримати у себе працівника, який дозволяє собі такі жарти.

Про це Меган Маккейн сказала в ефірі телеканалу АВС, передає CNN.

"Я не розумію, в якому середовищі ви працюєте, де це б сприйняли і ви не втратили роботу наступного ж дня", - сказала донька сенатора.

Як повідомляють американські ЗМІ, під час внутрішнього засідання Білого дому спеціальний помічник президента Дональда Трампа Келлі Садлер познущалась над позицією хворого на рак сенатора Джона Маккейна щодо призначення Джини Гаспел на посаду голови ЦРУ.

"Це не має значення, він все одно вмирає", - сказала Садлер на засіданні. Таку репліку вона кинула перед близько 20 співробітниками відділу комунікацій.

Меган Маккейн, коментуючи цей невдалий жарт, сказала:

"Келлі, ось новина... Ми всі вмираємо, я вмираю, ви вмираєте, ми всі вмираємо, і я хочу сказати, що з тих пір, як моєму батькові поставили діагноз... Я дійсно відчуваю, що зрозуміла сенс життя, і він не в тому, як ти вмираєш, а як ти живеш", - сказала вона.

Меган Маккейн додала, що про її батька будуть згадувати сотні років, а про декого ніхто і не згадає.


Нещодавно сенатор-республіканець Джон Маккейн виступив з різкою критикою на адресу Джини Гаспел – кандидатки на посаду голови ЦРУ від Білого дому. Вона зіткнулась із значним спротивом з боку сенаторів через її причетність до жорстких катувань після теракту в США 11 вересня 2011 року, коли була агентом ЦРУ. За словами Маккейна, який пережив тортури під час полону у В’єтнамі, "її відмова визнати катування аморальними є неприйнятною".

Наприкінці квітня сенатор Джон Маккейн заявив про завершення політичної кар`єри. Рік тому, 19 липня 2017 року, 81-річному політику діагностували пухлину мозку. Лікарі чекали на патологічний звіт, перш ніж призначити лікування. Ймовірно, це було зроблено через те, що медики також підозрювали метастатичну меланому, з якою Маккейн бився в минулому.  У сенатора первинна пухлина головного мозку. Діагноз був поставлений після того, як 14 липня політику видалили згусток крові над його правим оком. У вересні Маккейн заявив, що лікарі дають йому невтішні прогнози щодо його онкологічної хвороби.

ВідеоСенатора Маккейн потрапив на лікарняне ліжко через рак мозку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції