Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість загиблих зросла до семи.

Ураган "Доріан" залишив Багамські острови та, втративши свою потужність з четвертої до другої категорії, направився до берегів США.

Тим часом з'явилися фото наслідків шторму, зняті з висоти пташиного польоту. На них видно, що більшість будинків на островах Абако повністю знищені, багато з них перебувають під водою.

Також сильно постраждав сусідній острів Гран-Багама. CNN повідомляє, що наслідки урагану вявилися "набагато гіршими, ніж очікувалося". Кореспондент телеканалу, який побував на місці події, повідомив, що під водою залишаються сотні будинків.

Тим часом прем'єрміністр Багамських островів Г'юберт Мінніс повідомив, що кількість жертв шторму зросла до семи, кількість постраждалих - 25. Усі жертви загинули в Абако.

Як повідомлялося, 31 серпня "Доріан" посилився до четвертої з п'яти можливих категорій та не на жарт лякав американців своєю потужністю. У південних штатах розпочалася евакуація населення та було оголошено надзвичайний стан. Від удару бурі по Багамах загинули щонайменше п’ятеро людей. Більше подробиць про цей ураган можна дізнатися з матеріалу ТСН.ua.

Відео Жителька Багамських островів врятувала від урагану 97 собак

Шелла Філліпс прихистила у своєму будинку в Нассау 97 собак. Жінка дає їм воду і їжу. А щоби заспокоїти переляканих тварин, показувала їм мультфільми і вмикала музику. Жінка дуже просить про допомогу, бо тримати сотню тварин у будинку важко.

Жителька Багамських островів врятувала від урагану 97 собак

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції