Як за рік змінився рейтинг найбагатших людей планети від Forbes. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За останні 22 роки Гейтс ставав найбагатшою людиною світу 17 разів.

У вівторок, 1 березня, оновився найпрестижніший рейтинг доларових мільярдерів всієї планети – американський журнал Forbes вийшов у світ з тридцятим за рахунком щорічним рейтингом.

Так співзасновник Microsoft Білл Гейтс вкотре став найбагатшою людиною світу, очоливши глобальний рейтинг мільярдерів Forbes зі статком у $ 75 млрд.

За рік статки 60-річного Гейтса, скоротилася на $ 4,2 млрд, що не завадило йому втретж поспіль очолити світовий рейтинг мільярдерів. За останні 22 роки Гейтс ставав найбагатшою людиною світу 17 разів.

Друге місце в світовому рейтингу посів 79-річний іспанський мільярдер Амансіо Ортега. Статки творця компанії Inditex (бренди одягу Zara, Massimo Dutti та інші) за рік зросли на $ 0,5 млрд і сягнули 64,5 млрд.

Першу трійку найбагатших мільярдерів світу замкнув, як і торік, 85-річний американський інвестор Воррен Баффет. Минулий рік склався не дуже вдало для глави інвестиційної імперії Berkshire Hathaway - його статок скоротився на $ 11,9 млрд і становить $ 60,8 млрд. Хто ще потрапив у десятку найбагатших людей планети – дивіться в нашій інфографіці.

Рейтинг найбагатших людей планети

Залиште свій коментар

Вибір редакції