Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Якщо росіяни вторгнуться до Естонії, то вони помруть у Таллінні - командувач Сил оборони

На думку військового, для стримування Росії повинен боротися кожен естонець.

У разі нападу Росії Естонія дасть гідний опір загарбникам.

Про це заявив командувач підрозділом зі спецоперацій Сил оборони Естонії полковник Рихо Юхтегі в інтерв’ю Politico.

"Це постійно обговорюється. Росіяни дійдуть до Талліна за два дні... Може бути. Але всю Естонію вони за два дні не отримають. Вони дійдуть до Таллінна, але ми переріжемо їм лінії комунікації і постачання і все інше. Вони дійдуть до Таллінна за два дні. Але вони помруть у Талліні. І вони знають це", - наголосив він.

На думку Юхтегі, для стримування Росії потрібен внесок кожного естонця, а не тільки Сил оборони.

"Паніка - це погано. Ми намагаємося донести до людей, що опір військового часу починається сьогодні. Він починається з гнучкості. Ми повинні бути готові до всього і повинні навчити людей, як поводитися, якщо щось трапиться. Я не знаю, що буде, якщо росіяни дійсно почнуть битися. Знаю тільки, що боротися буде і кожен естонець", - резюмував полковник.

Нагадаємо, раніше колишній президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес заявив, що Росія не загрожує його країні у військовому сенсі, адже знає, до яких наслідків це може призвести.

"Звісно, Росія може атакувати Естонію – але невдовзі вона може втратити навіть Омск та Томск, не кажучи вже про Петербург. Вони про це пам’ятають", - сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції