Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Якщо Трамп стане президентом, США втратять моральний авторитет у світі – Мішель Обама

Перша леді назвала домагання жінок "хижацькою поведінкою". 

Дружина президента США Мішель Обама засудила вихваляння кандидата у президенти від республіканців Дональда Трампа своїми перемогами на сексуальному фронті.

"Я не можу повірити, що кандидат на посаду президента Сполучених Штатів вихвалявся сексуальними домаганнями жінок", - сказала Обама під час зустрічі з виборцями у Нью-Гемпширі.

Дружина президента США каже, що це була не просто жартівлива розмова, а відкрита розмова впливової людини "про свою хижацьку поведінку". Мішель Обама каже, що чоловіки у її житті так про жінок не говорять, "і я знаю, що моя сім'я не є незвичайною".

"Якщо у нас буде президент, який хвалиться сексуальними злочинами проти жінок, то як ми можемо зберегти наш моральний авторитет в світі?", - запитала Обама.

Дружина президента закликала голосувати за Гілларі Клінтон. "Зараз настав час для усіх нас, щоб встати і сказати: досить", - сказала вона про Трампа.

Нагадаємо, одна з жінок розповіла, що понад 30 років тому Трамп торкав її за груди і навіть намагався залізти їй під спідницю. А за свідченнями іншої жінки, нинішній кандидат-республіканець в ліфті башти "Трамп Тауер" у Нью-Йорку поцілував її в губи, дарма що жінка була проти.

Крім того, раніше газета The Washington Post опублікувала відеозапис вульгарної бесіди Трампа з шоуменом Біллі Бушем. Під час нього, зокрема, телеведучий Біллі Буш сміється з розповідей Трампа про його намагання переспати з телеведучою NBC

Залиште свій коментар

Вибір редакції