"Якщо Україна не зможе, ви опинитеся на передовій". США закликали Угорщину не блокувати співпрацю України з НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами американського посла, Україна мусить відчути підтримку з боку Заходу.

Посол США в Угорщині Девід Корнштейн закликав країну припинити блокувати роботу комісії Україна-НАТО через те, що якщо "Україна не зможе, то Угорщина опиниться лінії фронту з російською агресією".

Про це він заявив під час виступу парламентського комітету в Угорщині, передає Reuters.

"Ми повинні враховувати загальну картину. Путін не зацікавлений в національному суверенітеті. Його бачення є неоімперним. Якщо Україні не вдасться, Угорщина опиниться на передовій лінії російської агресії", - розповів посол.

Він також зазначив, що Угорщина може краще розставити пріоритети стосовно власних альянсів і надавати більшу підтримку Україні.

"Зараз Росія більше, ніж коли-небудь, випробовує Захід. Ми твердо переконані ... що, як союзники НАТО, найкращий спосіб просування реформ в Україні - це розмовляти з Україною, а не блокувати співпрацю України з НАТО", - заявив Корнштейн.

Як відомо, Угорщина вимагає від України відтермінування імплементації мовної статті закону про освіту, а також скасування його дії на приватні навчальні заклади. Через ухвалення цього закону вона блокує співпрацю України та НАТО, зокрема зустрічі комісії Україна-НАТО на високому рівні.

ВідеоУгорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

ТСН.Тиждень побував у найбільшому угорськомовному селі в Україні - Велика Добронь - та поспілкувався з місцевими жителями про дипломатичну війну. Жителі села - етнічні угорці, які роками порають землю та неохоче говорять про сварку між Україною та Угорщиною. Місцеві не планують нікуди виїжджати з України, а паспорти закордонного угорця здебільшого отримують для роботи за кордоном та подорожей. 

Угорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

Залиште свій коментар

Вибір редакції