"У нас геїв немає, якщо є – треба очистити кров": Кадиров прокоментував переслідування ЛГБТ в Чечні

Скандальну заяву глава республіки зробив в інтерв'ю американському телеканалу.

Глава Чечні Рамзан Кадиров в інтерв'ю американському телеканалу HBO заявив, що з республіки потрібно "забрати" геїв, якщо вони там є, щоб "очистити кров".

Відповідаючи на запитання журналіста Девіда Скотта про переслідування геїв, Кадиров сказав: "Це нісенітниця. У нас таких людей немає. Немає у нас геїв".

"Якщо є – заберіть їх до Канади, хвала Аллаху, подалі від нас. [...] Щоб їх не було, щоб очистили кров. Якщо є такі – нехай забирають", – сказав глава Чечні.

Тих, хто звинувачує владу Чечні в тортурах, він назвав "шайтанами", "продажними" і "нелюдьми". "Будь вони прокляті за те, що вони на нас наговорюють. Вони перед Всевишнім все одно відповідатимуть за те", – сказав Кадиров.

Повна версія програми HBO Real Sports, присвячена Чечні за Рамзана Кадирова і, зокрема, розвитку в республіці боїв без правил, вийде 18 липня. Наразі у Мережі доступний її трейлер.

На початку квітня нинішнього року видання "Нова газета" повідомило, що у Чечні здійснюють масові затримання жителів з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. На той момент було відомо про понад сотню затриманих осіб як представників ЛГБТ, так і тих, кого підозрюють в нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Після цього журналістів у Чечні звинуватили в наклепі, однак, прокуратура Чечні взялася за розслідування справи. За захист представників ЛГБТ у Чечні виступили в провідних країнах світу, відбулися масові мітинги.

Залиште свій коментар