Якутський шаман оголосив про новий похід до Москви, аби "вигнати демона Путіна"

Якутський шаман оголосив про новий похід до Москви, аби "вигнати демона Путіна"

Фото: Фото з відкритих джерел

Шаман Габишев скликає всіх своїх прихильників.

Якутський шаман Олександр Габишев оголосив про новий похід до Москви. Він знову збирається йти до столиці РФ, аби "вигнати" президента Росії Володимира Путіна.

Про це він повідомив у відеозверненні, яке було опубліковане на сторінці "Якут шаман! Шаман идёт!"

Олександр Габишев, окрім того, що оголосив про новий похід до Москви, закликав приєднуватися своїх прихильників зі всього світу для спільної мети "вигнати демона Путіна".

"Добровольці з Росії, зі світу приходьте до мене в будь-який час. Щодо походу, похід у мене запланований в березні. Всім загоном вийдемо звідси, незалежно від судових рішень, від рішень влади, я підкоряюся лише закону бога. Загін буде йти мирним шляхом і вся Росія буде йти мирним шляхом для ось цих змін — щоб демон був вигнаний мирними методами", – сказав він.

Нагадаємо, у вересні 2019 року, на кордоні Бурятії та Іркутської області російські правоохоронці затримали якутського шамана Олександра Габишева, який пішки йшов до Москви, щоб провести "обряд вигнання Путіна". У пресслужбі регіонального МОЗ зазначили, що Габишеву проведуть психіатричну діагностику, що "базується на бесіді з пацієнтом, уточненні історії життя і хвороби". 5 жовтня в Якутську влаштували пікет на підтримку шамана. Проти Габишева порушили кримінальну справу за заклики до екстремізму та помістили його до психоневрологічного диспансеру, однак після експертизи визнали неосудним.

Якутський шаман знову зібрався до Москви, аби провести обряд вигнання Путіна

Якутський шаман знову зібрався до Москви, аби провести обряд вигнання Путіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація