Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ялинка, бублики та радянські комедії. У Росії підготували подарунки військовим, які бомблять Сирію

Солдатам обіцяють "найпухнастішу, найкрасивішу новорічну ялинку".

Рада Федерації відправить російським військовим у Сирії ялинку до Нового року, а глава верхньої палати Валентина Матвієнко від себе подарує самовар із бубликами і радянські комедії.

Про це повідомляє Интерфакс.

"Хочу вас проінформувати, що ми вибрали найпухнастішу, найкрасивішу новорічну ялинку, і хочемо відправити її від імені Ради Федерації нашим хлопцям до Сирії. Вона нагадає їм про будинок, про батьківщину, і про те, що їх люблять, чекають і пишаються ними", - сказала Матвієнко.

"Від себе особисто я підготувала подарунок військовослужбовцям - справжній наш російський самовар з бубликами, як годиться, а також колекцію кращих радянських комедій", - розповіла Матвієнко.

На її думку, без фільму "Іронія долі, або з легкою парою" немає справжнього Нового року.

Також Матвієнко закликала всіх долучитися до цієї акції та відправити подарунки військовим в Сірії.

Нагадаємо, урядова армія диктатора Башара Асада встановила контроль над східною частиною міста Алеппо, яку повстанці контролювали протягом останніх 4 років. В ООН заявили, що під час захоплення армія Асада здійснювала звірства, знищуючи мирне населення.

Росія водночас стверджує, що урядова армія гуманно ставиться не тільки до цивільного населення, але й до повстанців. Від вечора вівторка, 13 грудня, у місті нібито дотримується повне припинення вогню. Про це заявив губернатор Алеппо. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції