Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович згадав про співпрацю з Порошенком та оцінив його президентство

Янукович згадав про співпрацю з Порошенком та оцінив його президентство

Політик-утікач заявив, що знає його "дуже добре".

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович, який наразі перебуває в Росії, прокоментував стосунки між прем'єром Арсенієм Яценюком та президентом Петром Порошенком,  назвавши їх "абсолютно різними людьми". 

Про це політик-утікач розповів в інтерв'ю РИА Новости

За його словами, він "дуже добре" знає Порошенка, нагадавши, що той обіймав пост міністра економіки в його уряді, при цьому Янукович зазначив, що з ним у нього "практично не було розбіжностей". 

"Ішлося про економіку. У нього достатній досвід був, і потім, мій принцип, про те, що має бути діалог і всередині влади... Як опонент, Порошенко - сильний опонент з економічної точки зору. Він вносив свій внесок і відкривав слабкі місця, ми бачили. І такий діалог дуже необхідний ", - розповів Янукович. 

Проте, утікач переконаний, що наразі на посаді президента Порошенко "все робить навпаки", і це, на його думку, є ще однією причиною розбіжностей у правлячій еліті. 

"(Він) ставиться з нетерпимістю до своїх опонентів і фактично не терпить діалогу - це його величезна помилка. Величезна помилка! І, звичайно, люди, які сьогодні в його владі... Їм дуже складно з ним працювати. Тому я не хочу судити, хто правий, хто винен. Але конфлікт тут закладений. І він може колись виходити назовні, колись вони його будуть ховати, але сьогодні, ми бачимо, що коаліція вирує", - вважає Янукович. 

Напередодні Віктор Янукович заявив про свої плани повернутися у політику.

Раніше у ГПУ заявляли, що Інтерпол не оголошує у розшук Віктора Януковича та його наближених осіб, причетних до розстрілів на Євромайдані, називаючи таке переслідування "політично вмотивованим"

Залиште свій коментар

Вибір редакції