Японським дітям показали мультик про чорнобильського хлопчика, який страждає на пронос (відео)

Аварія на АЕС "Фукусіма-1" зображується у вигляді нападів метеоризму, які "Ядерний хлопчик" безуспішно намагається стримати.

У Японії випустили мультфільм для дітей, в якому зрозумілою дітям мовою на прикладі проблем з метеоризмом описується аварія на АЕС "Фукусіма".

Відеосюжет був знятий японською мовою і згодом забезпечений субтитрами англійською. Атомна енергетика представлена ​​в образі якогось "Ядерного хлопчика", який страждає на проблемами з травленням.

Аварія на АЕС "Фукусіма-1" зображується у вигляді нападів метеоризму, які "Ядерний хлопчик" безуспішно намагається стримати. Лікарі завалюють його ліками і переконуються, що не сталося найстрашнішого - нападу діареї. Що ж стосується поганого запаху, то на деякій відстані він вже не відчувається.

В образі лікарів, які заслуговують подяки, виступають, фахівці, які намагаються остудити ядерні реактори, а ліки, які вони дають - це морська вода і борна кислота, яку заливають у розпечені енергоблоки.

Для порівняння, в Чорнобилі "Ядерний хлопчик" залив своїм проносом весь клас, що призвело до метушні. Але подібних чорнобильських подій в Японії не відбудеться. До того ж "Ядерний хлопчик" одягнений в підгузник. Щоправда, зізнаються автори мультфільму, існує небезпека протікання підгузника. Та й питання його утилізації остаточно не вирішене.

На завершення глядачам пропонують помолитися за мешканців префектури Фукусіма і висловлюється сподівання, що Японія впорається з бідою.

Газета The Wall Street Journal прийняла цей мультфільм за прояв "традиційно симпатичного, хоча й надто приземленого, японського гумору".

Однак автори коментарів, що надійшли до розміщеного в YouTube кліпу, відзначили, що його ніяк не можна вважати гумористичним - це лише адаптоване для маленьких дітей пояснення того, що відбувається. До того ж автори кліпу - японці. А японці - останні, хто буде жартувати на тему цієї катастрофічної ситуації.

Слідкуйте за новинами про наслідки цунамі та ядерну катастрофу в Японії тут.

Читайте також:

 Українці порадили японським атомникам, як охолодити реактори

Екологи запустили онлайн-карту рівня радіації

У Японії 4-місячна дівчинка вижила, пробувши 3 дні під завалами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: