Японці вперше після аварії на "Фукусімі" увійшли всередину першого енергоблоку

12 робітників у захисних костюмах і масках повинні відновити роботу охолоджувальних систем. Очікується, що роботи будуть проводитися протягом чотирьох-п'яти днів.

Фахівці увійшли всередину першого енергоблоку аварійної АЕС "Фукусіма-1" вперше з того моменту, як на станції сталася низка аварій, викликаних землетрусом і цунамі. Про це повідомляє компанія-оператор АЕС Tepco.

За її інформацією, фахівцям належить встановити шість вентиляційних пристроїв, за допомогою яких планується знизити рівень вмісту радіації в повітрі усередині енергоблоку.

12 робітників у захисних костюмах і масках повинні відновити роботу охолоджувальних систем. Очікується, що роботи будуть проводитися протягом чотирьох-п'яти днів.

Як відомо, у результаті землетрусу 11 березня 2011 та наступного за ним цунамі з ладу вийшли системи охолоджування на АЕС "Фукусіма-1" і на станції сталася серія вибухів. У результаті на прилеглій до станції території істотно підвищився радіаційний фон.

Влада Японії ввела повну заборону на доступ у 20-кілометрову зону навколо аварійної АЕС.
12 квітня уряд Японії підвищив рівень небезпеки на "Фукусіма-1" до максимального - до семи балів за міжнародною шкалою небезпеки INES. Раніше таким чином оцінювали тільки аварію на Чорнобильській АЕС.

Керівництво Tepco пообіцяло, що ситуація на АЕС "Фукусіма-1" буде взята під контроль протягом півроку.

Нещодавно влада Японії зізналася, що приховала справжню інформацію про стан "Фукусіми".

Читайте також:

На "Фукусімі" накопичилося майже 100 тисяч тонн радіоактивної води

Ліквідатори аварії на "Фукусімі" готують безпрецедентну операцію

АЕС "Фукусіма" встановила радіаційний рекорд

ВідеоСитуація всередині першого енергоблоку аварійної АЕС "Фукусіма-1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: