Японці за півроку "прибрали" країну після цунамі: фото часу катастрофи і зараз

Оприлюднені знімки, зроблені в Японії одразу після руйнівного землетрусу та цунамі в березні, і через півроку - у вересні. Різниця очевидна.

Японія: до і після цунамі_12
ibtimes.com
Одразу після цунамі в березні, Іванума
Усього за півроку після руйнівного землетрусу та цунамі японцям вдалося розібрати практично всі завали і підготувати фактично знищені стихією території до нового будівництва.

Іноземні журналісти зі здивуванням відзначають, яка колосальна робота була проведена за цей час.

Території, які в березні здавалися зруйнованими вщент і заваленими купами уламків від будівель, машин і навіть кораблів, тепер вичищені і готові для нового будівництва, пише The Daily Mail.

Люди, які до стихійного лиха жили там, поки не мають можливості повернутися в свої будинки, більшість з яких просто змило гігантською хвилею.

ВІДЕО ТРАГЕДІЇ: ЦУНАМІ ЗМИВАЄ ЛЮДЕЙ, ЯКІ НАМАГАЮТЬСЯ ВТЕКТИ

Проте тепер робітники і добровольці, які розбирали завали, побачили плоди своєї роботи.

Знімки, зроблені одразу після землетрусу, в червні і вересні, опублікувала також американська газета The International Business Times.

На одних фотографіях зображене селище Онагава в префектурі Міягі, яке після землетрусу був практично стерте з лиця землі. На знімках, зроблених в червні, сміття практично немає, а на вересневому фото територія вже майже повністю розчищена.

Японія: до і після цунамі_11
ibtimes.com
Вересень, Іванума
На інших знімках показані прибережні території міста Іванума в тій же префектурі. На фото, зробленому одразу після трагедії, видно, що все затоплено водою. У червні ці землі виглядали спустошеними, але вода вже спала, а до вересня тут уже почали зеленіти нові рослини.

На фотографії, зробленій 14 березня в місті Хігаші-Матсушіма в Міягі, рятувальники намагаються розібрати завали з кораблів, уламків будівель і машин. На червневих знімках завали розібрані тільки частково, зате до вересня практично не залишилося сміття.

Знімки з міста Івакі в префектурі Фукусіма демонструють пожежі, які спалахнули там після землетрусу в березні, і розчищені вулиці, на яких ще працюють екскаватори, у вересні.

Також значний контраст представляють фотографії, зроблені в риболовецькому порту Ішіномакі. Після цунамі у воді плавали цілі будинки й уламки інших будівель. До червня сміття практично цілком прибрали, а через півроку про трагедію вже взагалі нічого не нагадує.

Читайте також:

Японія готує на випадок катастрофи запасну столицю

Під завалами в Японії знайшли унікальне відео з епіцентру цунамі

Нове ВІДЕО японської трагедії: хвиля цунамі змиває людей, які намагаються втекти

Після цунамі на узбережжі Японії знайшли 12 мільйонів доларів

ВідеоЯпонці продовжують "прибрали" країну після цунамі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: