Японців закликали відселятися з району "Фукусіми": їжу їм вже не постачають

Японцям, які залишилися у 30-кілометровій зоні від "Фукусіма-1", не возять харчі та інші товари. Влада закликала мешканців відселятися за власний рахунок.

Японці, які проживають в зоні від 20 до 30 км від аварійної АЕС "Фукусіма-1", відчувають гострий брак продовольства та інших товарів. Генсек уряду Японії Юкіо Едано порекомендував їм залишити свої будинки. Найближчим часом зниження радіації не очікується.

Генсек пообіцяв, що влада вживе заходи для розміщення людей на новому місці за межами 30-кілометрової зони.

Проблеми з поставками відчуваються в цьому районі після того, як влада вирішила евакуювати людей з 20-кілометрової зони навколо АЕС. Багато постачальників і транспортні компанії обмежили поїздки до цього регіону з побоювань за здоров'я співробітників.

Одночасно з цим Агентство з атомної безпеки Японії закликало тих мешканців району, де зафіксували підвищений рівень радіації, до самостійної евакуації, оскільки поки немає підстав розраховувати, що ситуація навколо АЕС владнається найближчим часом.

Мешканцям районів, де рівень радіації невисокий, також порекомендували залишити свої будинки "в профілактичних цілях".

Перебування всередині 30-кілометрової зони навколо аварійної АЕС "Фукусіма-1" протягом доби може призвести до отримання дози радіації у розмірі 1,4 мілізіверта. За стандартами міністерства науки і технологій Японії, це річна норма радіаційного опромінення для звичайної людини.

Після серії аварій на АЕС "Фукусіма-1" жителі зони до 20 кілометрів навколо станції були евакуйовані, а тим, хто проживає в районі від 20 до 30 кілометрів від станції, рекомендували намагатися не виходити зайвий раз на вулицю.

Нагадаємо, в результаті землетрусу 11 березня в японській провінції Фукусіма на АЕС "Фукусіма-1" сталася аварія, яка призвела до різкого підвищення радіоактивного фону в регіоні. Моніторинг морської води в районі атомної електростанції показав, що концентрація радіоактивного йоду перевищила норму в 147 разів.

Радіоактивні елементи у підвищених кількостях почали виявляти у повітрі, морській та питній воді в Японії, а також в овочах та молоці з префектури Фукусіма.

Читайте також:

Рівень радіації на "Фукусіма-1" перевищено в 10 тисяч разів

Ядерна хмара з "Фукусіми" досягла Західної Європи

У Токіо вдвічі перевищено рівень радіації у питній воді

Керівник "Фукусіма-1" особисто вклонився кожному постраждалому японцю

ВідеоЯпонців закликали відселятися з району "Фукусіми": їжу їм вже не постачають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: