Японець з околиць "Фукусіми" зняв на відео безвухого кролика-мутанта

Автор відео стверджує, що, оскільки тривалість життя кроликів в кілька разів менше за людську, за станом їх організму можна судити, що стане з людьми.

У Японії народився кролик без вух. Автор сюжету виклав відео в Інтернет 21 травня, і в реєстраційних даних про місце свого проживання вказав місто Нами, що знаходиться в 30-кілометровій зоні відчуження навколо АЕС "Фукусіма-1".

Околиці міста Нами дійсно, за даними японських і американських учених, отримали значну дозу радіоактивних речовин. Тому в квітні зона відчуження була розширена, і всім жителям Нами було наказано евакуюватися.

Анонімний автор відео стверджує, що, оскільки тривалість життя кроликів в кілька разів менша за людське, за станом їх організму можна судити, що стане з людьми.

За кілька днів цей відеосюжет був переглянутий 375 тис. разів. "Страх поширюється серед людей", - повідомляють автори відеосюжету, знятого телестудією італійської газети Corriere della Sera.

"Батьки бояться, що їх діти можуть народитися із злоякісними утвореннями або генетичними відхиленнями", - стверджують журналісти.

Серед тих, хто побачив дивне відео, є сумніви в тому, що безвухий кролик став жертвою радіоактивного зараження. По-перше, немає ніяких доказів того, що відео дійсно знято в околицях "Фукусіма-1", а місце проживання в облікових даних можна вказати будь-яке.

По-друге, немає доказів, що сюжет був знятий саме після аварії на АЕС, а не до неї. По-третє, деякі японські фрази, використані в описі сюжету, виглядають не цілком схожими на мову корінного носія. І по-четверте, кролик і його голова виглядають підозріло чистими і гладкими для жертви мутації.

Читайте також:

У зоні відчуження навколо "Фукусіми" заб’ють всіх тварин

Влада Японії зізналася, що приховала справжню інформацію про стан "Фукусіми"

За межами зони відчуження "Фукусіми" виявили стронцій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: