Японець з околиць "Фукусіми" зняв на відео безвухого кролика-мутанта

Автор відео стверджує, що, оскільки тривалість життя кроликів в кілька разів менше за людську, за станом їх організму можна судити, що стане з людьми.

У Японії народився кролик без вух. Автор сюжету виклав відео в Інтернет 21 травня, і в реєстраційних даних про місце свого проживання вказав місто Нами, що знаходиться в 30-кілометровій зоні відчуження навколо АЕС "Фукусіма-1".

Околиці міста Нами дійсно, за даними японських і американських учених, отримали значну дозу радіоактивних речовин. Тому в квітні зона відчуження була розширена, і всім жителям Нами було наказано евакуюватися.

Анонімний автор відео стверджує, що, оскільки тривалість життя кроликів в кілька разів менша за людське, за станом їх організму можна судити, що стане з людьми.

За кілька днів цей відеосюжет був переглянутий 375 тис. разів. "Страх поширюється серед людей", - повідомляють автори відеосюжету, знятого телестудією італійської газети Corriere della Sera.

"Батьки бояться, що їх діти можуть народитися із злоякісними утвореннями або генетичними відхиленнями", - стверджують журналісти.

Серед тих, хто побачив дивне відео, є сумніви в тому, що безвухий кролик став жертвою радіоактивного зараження. По-перше, немає ніяких доказів того, що відео дійсно знято в околицях "Фукусіма-1", а місце проживання в облікових даних можна вказати будь-яке.

По-друге, немає доказів, що сюжет був знятий саме після аварії на АЕС, а не до неї. По-третє, деякі японські фрази, використані в описі сюжету, виглядають не цілком схожими на мову корінного носія. І по-четверте, кролик і його голова виглядають підозріло чистими і гладкими для жертви мутації.

Читайте також:

У зоні відчуження навколо "Фукусіми" заб’ють всіх тварин

Влада Японії зізналася, що приховала справжню інформацію про стан "Фукусіми"

За межами зони відчуження "Фукусіми" виявили стронцій

ВідеоЯпонець з околиць "Фукусіми" зняв на відео безвухого кролика-мутанта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: