Японія і Китай проведуть перші спільні військові навчання

Угода між Китаєм і Японією про проведення спільних рятувальних операцій на морі свідчить про неймовірний прогрес у взаємному розумінні.

Токіо і Пекін домовилися провести перші спільні військові навчання, у процесі яких будуть відпрацьовані пошукові та рятувальні операції.

Міністри оборони Японії і Китаю Тошимі Кітазава і Ліанг Гуанглі обговорили це питання під час візиту глави китайського оборонного відомства до Країни вранішнього сонця.

"Я твердо переконаний у тому, що угода між Китаєм і Японією про проведення спільних рятувальних операцій на морі свідчить про неймовірний прогрес у взаємному розумінні та довірі між двома країнами", - сказав Кітазава, який наступного року відвідає Китай.

Він також закликав Пекін до більшої відкритості в питаннях оприлюднення витрат на оборону. Брак інформації про розташування та екіпіровку військ "Піднебесної" може привести до непорозумінь у двосторонніх відносинах, зауважив він.

Зазначимо, що, за офіційними даними, військовий бюджет Китаю цього року складав $70 млрд. Порівняно з минулим роком він зріс майже на 15%.

Читайте також:

Вашингтон і Сеул вигадали "велику угоду" для КНДР

На Кубі тренуються відбивати агресію США

Влада Південної Кореї впіймала шпигуна з КНДР

Китай скоротить армію на 700 тисяч військових

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: