Японія назвала ситуацію на "Фукусімі" критичною, проте стабільною

За словами радника прем'єр-міністра Японії, наразі основною метою ліквідаторів є забезпечення охолодження внутрішньої частини проблемних реакторів.

Ситуація на аварійній АЕС "Фукусіма-1" набула деякої стабільності. Про це у неділю, 3 квітня заявив радник прем'єр-міністра Японії Госі Хосоно.

"Обстановка на АЕС поки не перестає бути критичною, однак вона набула деякої стабільність", - сказав Хосоно. За його словами, наразі основною метою ліквідаторів є забезпечення охолодження внутрішньої частини проблемних реакторів.

Радник голови уряду підкреслив, що японська влада має намір докласти всіх зусиль, щоб уникнути радіоактивного забруднення атмосфери, грунту і морської води.

"Подальші витоки радіоактивних речовин зі станції неприпустимі", - підкреслив Хосоно.

У той же час генсек кабінету міністрів Японії Юкіо Едано раніше у неділю заявив, що витоки радіації з "Фукусіма-1" можуть тривати ще протягом кількох місяців.

За його словами, "жителі небезпечної зони навколо АЕС протягом деякого часу не зможуть повернутися в свої будинки".

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у фундаменті другого реактора атомної станції була виявлена тріщина, через яку в океан потрапляє радіоактивна вода. За останніми даними, інженерам не вдається закрити тріщину.

Читайте також:

На "Фукусімі" почали розпорошувати смолу, яка зупинить поширення радіації (відео)

Японська радіація в Україні: експерти не поспішають заспокоювати

Ситуація на "Фукусіма-1" погіршується: порушена герметичність на трьох енергоблоках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: