Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Японія не збирається підписувати з Росією угоди, які суперечитимуть санкціям "великої сімки"

Міністр економіки країни запевнив, що дотримуватиметься політики санкцій G7.

Японія не підписуватиме з Росією економічні угоди, які суперечитимуть політиці накладених на РФ санкцій країнами "великої сімки" через анексію Криму та російську агресію проти України.

Про це заявив міністр економіки, торгівлі і промисловості Японії Хіросіге Секо напередодні візиту президента РФ Володимира Путіна до Японії і його зустрічі з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе, повідомляє Reuters.

"Ми ніколи не зашкодимо солідарності з G7 у контексті українського питання. Це необхідна умова. Ми повинні бути впевнені, що жоден елемент у поточному плані співпраці не порушує санкції", - заявив Секо.

Як стало відомо, зокрема, Путін та Абе збираються обговорити питання економічної співпраці і багаторічну територіальну суперечку про південні Курили.

Нагадаємо, раніше надзвичайний і повноважний посол Японії в Україні Сумі Шигекі заявив, що Японія продовжить підтримку територіальної цілісності України та подовжить санкції проти Росії.

"Я бажаю, щоб конфлікт, спричинений російською агресією, вирішився якнайшвидше. Японія продовжить підтримку територіальної цілісності України шляхом санкцій проти Росії. Японія разом з членами Великої сімки також продовжить підтримку процесу реформ, які принесуть економічне процвітання", – зазначив посол.

Залиште свій коментар

Вибір редакції