Японія офіційно відновить полювання на китів, яке заборонено у всьому світі вже понад 30 років

Дата публікації
Перегляди
8136
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Японія офіційно відновить полювання на китів, яке заборонено у всьому світі вже понад 30 років

Фото: Reuters

Рішення японського уряду вже засудили екологічні активісти.

Японія у середу, 26 грудня, оголосила, що виходить з Міжнародної китобійної комісії та офіційно відновлює комерційне полювання на китів від липня 2019 року в межах своїх територіальних вод і винятковій економічній зоні.

Про це пише Associated Press.

Втім, японці обіцяють, що не будуть полювати у водах Антарктики або в південній півкулі. Японські чиновники заявили, що навіть після виходу з китобійної конвенції, Японія залишатиметься спостерігачем у комісії і планує продовжувати участь у наукових зустрічах та щорічних конференціях групи.

Екологічна група Greenpeace засудила рішення японського уряду, зазначивши, що життю океану загрожує забруднення, а також надмірний вилов риби. "Уряд Японії має терміново вжити заходів для збереження морських екосистем, а не відновлювати комерційний китобійний промисел", - йдеться у заяві директора японського підрозділу Greenpeace Сема Еннслі.

Японія - член Міжнародної китобійної комісії, яка заборонила китобійний промисел від 1986 року. Відтоді в Японії китів добувають лише в межах наукових квот. Незважаючи на заборону, китів також продовжують добувати в Норвегії та Ісландії.

Наступна публікація