Японія почала евакуацію людей за межами 20 км навколо "Фукусіми"

Жителів ряду муніципалітетів, розташованих за межами 20-кілометрової зони відчуження, попросили залишити місця проживання до кінця травня.

Влада Японії почала евакуювати людей, що живуть за межами 20-кілометрової зони навколо аварійної японської АЕС "Фукусіма-1".

Про це повідомляє сайт японського телеканалу NHK.

"Уряд Японії попросив жителів ряду муніципалітетів, розташованих за межами 20-кілометрової зони відчуження, залишити місця проживання до кінця травня, і сьогодні, в неділю, розпочалася евакуація цих людей", - йдеться в повідомленні телеканалу.

Як передає NHK, евакуації підлягають близько 7,7 тисячі жителів двох міст. У першу чергу, зону покинуть сім'ї з дітьми дошкільного віку та вагітні жінки.

За даними місцевої влади, всі жителі, які побажають залишити свої будинки, будуть забезпечені тимчасовим житлом.

Після руйнівного землетрусу і цунамі 11 березня в Японії на розташованій на північному сході країни АЕС "Фукусіма-1" була зафіксована серія аварій, викликаних виходом з ладу системи охолодження.

У результаті інцидентів на АЕС було виявлено кілька витоків радіації, що змусило владу евакуювати людей з 20-кілометрової зони навколо АЕС, ввести заборону на перебування людей у ​​зоні відчуження, а також направити настійні рекомендації з евакуації жителів низки районів, розташованих у радіусі 30 кілометрів і більше від АЕС.

Читайте також:

У Японії з невідомих причин помер ліквідатор аварії на "Фукусімі"

У зоні відчуження навколо "Фукусіми" заб’ють всіх тварин

В Японії зупинено більше половини ядерних реакторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: