Японія посилила санкції проти КНДР

Окрім заборони на імпорт, поїздок громадян та заходження кораблів у японські порти, уряд Японії обмежив переказ коштів до Кореї.

Уряд Японії на засіданні ухвалив рішення посилити санкції відносно Північної Кореї.

Нові санкції, за словами генерального секретаря кабінету міністрів Японії Такео Кавамура, направлені на посилення контролю над грошовими переказами в КНДР з території Японії. Відправник переказу до Північної Кореї тепер зобов'язаний повідомляти владу про мету платежів, якщо його сума перевищує 10 мільйонів ієн (близько 100 тисяч доларів). Раніше повідомлення було потрібно при переказі на суму понад 30 мільйони ієн (300 тисяч доларів).

Рішення про посилення санкцій Японія прийняла у відповідь на запуск КНДР супутника, який в Токіо вважають випробуванням північнокорейської балістичної ракети, що порушує резолюцію РБ ООН. Північна Корея запевняє, що супутник "Кванменсон-2" 4 квітня був успішно виведений на орбіту за допомогою ракети "Инха-2". Проте інші країни, що відстежували запуск північнокорейської ракети, повідомили, що супутника на орбіті немає.

Японія після запуску північнокорейської ракети на початку квітня розглядала можливість повної заборони експорту з Північної Кореї, проте поки до такої міри вирішено не вдаватися.

Також 10 квітня уряд Японії ще на півроку продовжив санкції відносно Північної Кореї, вперше введені у 2006 році після того, як КНДР провела випробування ядерної зброї. Термін дії санкцій, що накладають заборону на імпорт північнокорейської продукції, поїздки громадян цієї країни до Японії і заходження кораблів КНДР в японські порти, закінчувався 13 квітня.

Читайте також:

Кім Чен Ір знову переобраний головою КНДР

Північнокорейська ракета "засвітилася" на фото і телебаченні

КНДР продовжить запускати супутники

Кім Чен Ір задоволений запуском північнокорейського супутника
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: