Японія стурбована посиленням російських військових на Курилах

За словами генерального секретара японського кабінету міністрів Юкіо Едано, Японія продовжить уважно стежити за розвитком ситуації.

 Влада Японії відзначила зростання військової активності Росії на Південних Курилах. Японці будуть уважно спостерігати за діями збройних сил РФ, заявив генеральний секретар японського кабінету міністрів Юкіо Едано

"Військова активність Росії поблизу нашої країни наростає, ми продовжимо уважно стежити за розвитком ситуації", - заявив Едано.

Він також підкреслив, що Японія має намір вирішити територіальну суперечку, виходячи з точки зору, що чотири острови Курильської гряди (Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї) належать Японії.

"Ми хочемо вирішити територіальне питання і підписати (з Росією) мирний договір згідно з існуючими угодами і деклараціями", - зауважив політик.

Нагадаємо, напередодні президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що Росія докладе всіх зусиль для стратегічної присутності на Курилах, а військові в регіоні повинні бути оснащені сучасним озброєнням для забезпечення безпеки островів.

Читайте також:

У посольство Росії в Токіо надіслали кулю

Кремль пообіцяв японцям нові поїздки Мєдвєдєва на Курили

Російські ВПС зірвали військові навчання США та Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: