Японія виділила 50 мільярдів доларів на боротьбу з наслідками землетрусу

Виділені гроші підуть на будівництво тимчасового житла і прибирання завалів у постраждалих регіонах країни, а також на відновлення інфраструктури.

Місяць після землетрусу в Японії_21
AFP
Наслідки землетрусу
Японія прийняла надзвичайний бюджет в 4 трильйони ієн (50 мільярдів доларів) на 2011-2012 фінансовий рік для боротьби з наслідками землетрусу 11 березня.

Основний бюджет Японії був прийнятий 29 березня. У бюджеті закладено рекордний рівень держвидатків - приблизно 92,4 трильйона ієн (близько 1,1 трильйона доларів).

ЗВУК ЯПОНСЬКОГО ЗЕМЛЕТРУСУ

Правляча партія, яка не має більшості голосів у верхній палаті парламенту, і опозиція досягли згоди щодо бюджету щодо першого етапу відновлення країни після катастрофи.

Основні статті витрат бюджету - будівництво тимчасового житла і прибирання завалів у постраждалих регіонах країни. 1,2 трильйона ієн будуть направлені на відновлення інфраструктури.

Основним джерелом фінансування першого "термінового" бюджету стане зниження витрат за іншими напрямами. У той же час уряд Японії зіткнеться з проблемою забезпечення наступних відновлювальних бюджетів. Державний борг країни вже вдвічі перевищує ВВП Японії.

Міністр фінансів Японії Йошихіко Нода повідомив, що поки ще не прийнято остаточне рішення по тому, як будуть фінансуватися такі відновлювальні бюджети. Збиток від катастрофи оцінюється в 300 мільярдів доларів.

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан (зможе провести ще один бюджет через дві парламентські палати, швидше за все, тільки ціною відходу зі своєї посади. Дії глави уряду після землетрусу 11 березня викликали невдоволення як всередині його партії, так і за її межами.

Найсильніший в історії Японії землетрус стався в 11 березня. Відразу за ним країну атакували цунамі і аварія на АЕС. У катастрофі загинули або пропали 26 тисяч людей.

Читайте також:

Евакуйовані японці покинули напризволяще своїх тварин у Фукусімі (відео)

Японцям запропонували купити частину Росії і побудувати там "нову Японію"

Землетрус в Японії спричинив десятиріччя катастроф

Японський журналіст-сталкер показав відео із зони відчуження

Гангстери якудза прийшли на допомогу постраждалим від землетрусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: