Японія відмовилася від пропозиції Мєдвєдєва про спільне використання Курил

Японія не підтримала пропозицію російського президента Дмитра Мєдвєдєва створити зону вільної торгівлі на Курилах.

Влада Японії не погодилась на пропозицію російського президента Дмитра Мєдвєдєва створити зону вільної торгівлі на Південних Курилах.

Про це заявив міністр закордонних справ Японії Такеакі Мацумото в ході прес-конференції в Токіо. На думку Мацумото, озвучене президентом РФ твердження, що Курили - російська земля, "не відповідає японській позиції".

Нагадаємо, що раніше глава російської держави запропонував створити єдину економічну зону на Курильських островах.

"Ніщо так не зближує, як спільні економічні проекти", - зазначив тоді Мєдвєдєв і додав, що створення такої зони на Курилах буде вигідне обом сторонам.

"Там всі гроші заробляють, там буде особливе мікросередовище, туди будуть приїжджати люди працювати, будуть приїжджати піддані Японії, будуть історичні місця відвідувати й працювати там", - заявив президент, підкресливши, що Росія не відмовиться від Курильських островів.

Як повідомлялося раніше, поїздка Дмитра Мєдвєдєва на один з островів південної частини Курильської гряди, територіальну приналежність яких оспорює Токіо, в листопаді 2010 року ускладнила відносини між країнами і ледь не призвела до дипломатичного конфлікту.

Читайте також:

На Курилах на спірному острові знайшли схованку з боєприпасами

Уряд Японії відмовився від боротьби за всі Курильські острови

Японія не збирається поступатися Росії у питанні Курильських островів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: