Японія відправила війська до Африки

Японія відкрила перший з 1945 року військовий об'єкт за межами країни. Базу розміщено в Джибуті для посилення боротьби з піратами.

1 червня в африканській державі Джибуті відкрилася японська військова база. Вона стала першим з часів Другої світової військовим об'єктом, відкритим Токіо за межами країни.

Командування острівної держави пояснює це необхідністю посилення боротьби з піратами в Аденській затоці.

Японія приєдналася до міжнародних зусиль у сфері боротьби з піратством у червні 2009 року. Зараз в Джибуті за домовленістю з японським урядом позмінно базуються два есмінці і два патрульні літаки P-3C.

Військове командування Японії підкреслює "необхідність посилення боротьби з піратами в зоні Аденської затоки, через яку проходить щороку 20 тисяч морських вантажних судів".

Приблизно десяту частину з них становлять японські танкери і суховантажі, які також нерідко стають об'єктами піратських атак. У зв'язку з цим "безпека цих вод має велике значення для Японії і стабільність в цьому регіоні відповідає її національним інтересам", заявили в японському військовому відомстві.

Загальна чисельність загону військових моряків, льотчиків та військовослужбовців сухопутних військ, які охороняють їх, становить близько двохсот осіб. Незабаром контингент буде збільшено ще на 30 солдатів і офіцерів.

На орендованій у місцевої влади ділянці землі в 12 гектарів побудовані ангар для обслуговування авіатехніки, казарми для особового складу, кафе і спортивний зал. Японський військовий об'єкт розташований по сусідству з американською військово-повітряною базою.

Читайте також:

Fitch погіршив прогноз рейтингу Японії до "негативного"

Сомалійські пірати отримали рекордний викуп у 7 млн доларів

Минулого року пірати захопили рекордну кількість суден

Російські ВПС зірвали військові навчання США та Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: