Японія зізналася, що "Фукусіма-1" була аварійно-небезпечною з 2005 року

АЕС в Фукусіма вже була одним з найбільш проблемних ядерних об'єктів у п'ятирічний період з 2005 по 2009 рік, на ньому зафіксована найвища аварійність будь-яких великих японських АЕС.

АЕС "Фукусіма-1" вважалася проблемним об'єктом ще до аварії, викликаної землетрусом і цунамі, повідомляє Wall Street Journal, який проаналізував нормативні документи.

Аналіз журналом японських нормативних документів показує, що АЕС в Фукусіма вже була одним з найбільш проблемних ядерних об'єктів у п'ятирічний період з 2005 по 2009 рік, на ньому зафіксована найвища аварійність будь-яких великих японських АЕС. Ці дані наводяться офіційною японською владою.

Крім того, працівники на цій станції були піддані впливу радіації в більшою мірою, ніж на інших ядерних об'єктах в країні.

Стандартною практикою цього АЕС було те, що протягом декількох тижнів і навіть місяців відпрацьоване паливо залишали в безпосередній близькості від реактора, на думку інженерів, це стало істотним внеском в кризу на атомній станції.

За останніми даними, у морській воді поряд з аварійною АЕС "Фукусіма-1" виявлено підвищений вміст радіоактивного йоду і цезію. Як повідомили японська влада, рівень радіоактивного йоду перевищує допустимий у 126 разів, цезію - майже в 25 разів.

Представники компанії-оператора АЕС Tokyo Electric Power вважають, що поки рано говорити про те, яких збитків завдано морській фауну північно-східного узбережжя острова Хонсю.

Нагадаємо, на АЕС "Фукусіма-1" 21 березня вдень провели екстрену евакуацію робітників. Причиною тому стало задимлення двох реакторів станції. Рівень радіації не піднявся, однак всі роботи з відновлення системи охолодження були знову припинені.

Тим часом з небезпечної зони навколо станції рятувальники продовжують вивозити всіх тих, хто не встиг або не зміг покинути свої будинки.

Читайте також:

У префектурі Фукусіма збільшився рівень радіації

З "Фукусіми" евакуювали персонал: над АЕС піднявся сірий дим

Японську АЕС "Фукусіма-1" закриють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: