Японія знає, коли КНДР запустить ракету

До пуску північно корейської ракети все готово, стверджують японські джерела.

Японські ЗМІ повідомляють про завершення підготовки до запуску ракети КНДР.

За даними газети "Санкей", у районі полігону Мусудан-ні на північному сході КНДР пожвавився рух автоцистерн для перевезення палива. За інформацією дипломатичних джерел в США та Японії, які спираються на дані, отримані, зокрема, з американських розвідувальних супутників, на початку лютого в КНДР вантажним поїздом була доставлена на Мусудан-ні найпотужніша в країні балістична ракета, що має умовну назву "Тепходон-2".

Дещо пізніше в цьому районі була розгорнута радарна система, покликана стежити за стартом і подальшим пуском ракети, і встановлено сховище, з якого паливо по трубопроводу перекачуватиметься в ракету. У поточному місяці кількість автоцистерн в зоні полігону помітно збільшилася. Цей транспорт доставляє рідке паливо, відзначає газета, яким буде заправлений перший рівень північнокорейської ракети. Другий і третій рівні, скоріше за все, використовують тверде пальне.

КНДР стверджує, що з 4 по 8 квітня має намір вивести в космос штучний супутник. Проте на Заході і в Японії існує думка, що одночасно це буде випробуванням модернізованої балістичної ракети "Тепходон-2". За розрахунками, вона може долати 8,5-10 тис км. і досягати Аляски або навіть основної території США.Джерела стверджують, що реальною датою запуску слід вважати саме 4 квітня.

Раніше влада Японії повідомляла, що країна готова збити північнокорейську ракету, якщо та загрожуватиме її безпеці.

Читайте також:

Японія готова збити ракету КНДР

КНДР готується запустити свій перший спутник

Північна Корея в бойовій готовності

КНДР більше не гарантує безпеку цивільним літакам Південної Кореї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: