Японію звинуватили в доведенні засуджених до божевілля

Згідно з японським законодавством, якщо засуджений страждає на психічні розлади, смертний вирок не може виконуватися.

Засуджені на страту в Японії роками чекають приведення вироку у виконання. За цей час у деяких з них розвиваються важкі психічні розлади, і ув'язнені не отримують необхідного лікування. Такі дані містяться в новій доповіді міжнародної організації Amnesty International, опублікованій 10 вересня.

Через правила японської судової та пенітенціарної системи правозахисникам не вдалося поспілкуватися з самими ув'язненими, тому звіт базується на розповідях їхніх родичів. Щонайменше п'ятеро ув'язнених страждають від психічних розладів, можливо, викликаних поганим поводженням та умовами, а також очікуванням смерті. Засуджених тримають в тісних одиночних камерах і дозволяють спілкуватися з родичами і адвокатами не довше п'яти хвилин за одне відвідування.

Згідно з японським законодавством, якщо засуджений страждає на психічні розлади, смертний вирок не може виконуватися. Міжнародні норми також не допускають страт психічно хворих людей.

У Японії смертні вироки виконуються через повішення. Про страту в'язень дізнається за кілька годин до смерті. Повідомляється, що за останні три роки за різні злочини було страчено більше 30 ув'язнених. Правозахисні організації неодноразово зверталися до японських властей з проханням ввести мораторій на страту, проте отримували відмову.

Читайте також:

В Японії повісили трьох убивць

Китайський нафтомагнат засуджений до страти за хабар

В Ємені публічно стратили педофіла, який вбив 11-річного хлопчика

В Ірані повісили 20 наркоторговців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: