Японка зі шматком м'яса влаштувала небезпечні перегони з гігантською ящіркою

Дата публікації
Перегляди
4990
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Японка зі шматком м'яса влаштувала небезпечні перегони з гігантською ящіркою

Аяко Імото вразила японське телебачення / Фото: youtube

Аяко Імото часто бере участь у відчайдушних експериментах.

В ефірі японського телебачення показали сміливі витівки місцевої зірки.

Аяко Імото – найсміливіша жінка на екранах в Японії – здійснила неймовірний трюк, змусивши глядачів здригнутися від жаху.

Жінка прив'язала до себе шматок свіжого м'яса і вирішила ним подражнити великого комодського дракона. Перед початком своєї сміливої вистави вона вдягнула традиційне японське кімоно, до якого було причеплене на мотузці м'ясо, пише The Daily Mail.

Далі Імото декілька секунд чекала на комодського дракона, який має добрий нюх і вміє бігати зі швидкістю 15 миль на годину. Коли ящірка почула запах здобичі, вона повільно наблизилась до японки і різко набирала швидкість. Жінка щосили побігла, а за нею і сам дракон. Аяко Імото бігла дуже швидко, адже ящірка полювала за м'ясом.

У результаті жінка добігла до знімальної групи, що ще більше нажахало операторів. Згодом тварину змогли налякати палицями.

Японка вразила японських телеглядачів своєю сміливістю

Японка вразила японських телеглядачів своєю сміливістю

Слід зазначити, що Аяко Імото не вперше погоджується на відчайдушні кроки. Через це вона стала героїнею на телебаченні Японії. Також додамо, що дракони Комодо мають гострий нюх і здатні вбивати тварин, які значно більші за них самих, зокрема, буйволів, свиней і навіть оленів.

Нагадаємо, у Кіровограді лев ледь не з'їв ведучу в прямому ефірі. До студії тварина завітала разом зі своїми господарями - артистами цирку. І поки ті розповідали про гастролі та особливості бурхливого життя, левеня, несподівано для всіх, підвелося, і стрибнуло на ведучу.

Наступна публікація