Японське цунамі досягло берегів США, є жертви

За офіціними даними загинув 25-річний чоловік, який на пляжі в окрузі Дел-Норт фотографував хвилі цунамі. Неофіційні дані - 5 жертв.

Одна людина загинула в результаті хвилі цунамі, яка докотилась до узбережжя Каліфорнії. Хвиля викликана потужним землетрусом у Японії. Це офіційні дані, за даними ЗМІ, змило 5 людей.

Загинув 25-річний чоловік, який на пляжі в окрузі Делт-Норт фотографував хвилі цунамі. Його змило водою в океан. Двох його друзів хвиля також забрала в океан, але вони змогли вибратися на сушу, повідомив представник берегової охорони.

Хвилі цунамі не завдали значного збитку західному узбережжю США і Гавайям, повідомляють американські телеканали.

Землетрус магнітудою 8,9 відбулося в п'ятницю в Японії. За уточненими даними, епіцентр землетрусу знаходився в 373 кілометрах на північний схід від Токіо, його вогнище залягало на глибині 24 кілометри.

За даними Тихоокеанського центру попередження про цунамі, вода затопила пляжі на частині Гавайських островів, проте не досягла готелів на прибережній лінії.

Хвилі, висотою близько 1-1,5 метрів пошкодили кілька пірсів і пришвартованих човнів.

Незважаючи на незначну силу очікуваного цунамі, екстрені служби США все-таки оголосили евакуацію людей з прибережної зони. Закрито всі пляжі на Гавайських островах і західному узбережжі США, також евакуйовані жителі прибережних селищ в низинах.

Майже рік тому - 27 лютого 2010 року, після землетрусу в Чилі - на Західному узбережжі США і Гавайях оголошувалася загроза цунамі. Тоді цунамі не завдало шкоди США, постраждалих в Штатах не було.

Читайте також:

На узбережжі в Японії знайшли 300 загиблих

Японське цунамі загрожує 50 країнам світу

В епіцентрі землетрусу в Японії опинилося більше сотні українців

Землетрус в Японії визнали найсильнішим за всю історію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: