Японське цунамі загрожує 50 країнам світу

Попередження про цунамі відноситься більш, ніж до 50 країн і територій, включаючи Росію, Мексику, Австралію, Нову Зеландію, Чилі, Еквадор, Колумбію, Перу.

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA) оголосило попередження про загрозу цунамі на всьому Тихоокеанському басейні, за винятком континентальних узбереж США й Канади. Причина цунамі - землетрус в Японії.

Попередження відноситься більш, ніж до 50 країн і територій, включаючи Росію, Мексику, Австралію, Нову Зеландію, Чилі, Еквадор, Колумбію, Перу.

Нагадаємо, землетрус 11 березня призвів до загибелі щонайменше 5 людей у різних префектурах півночі Японії. Крім того, підземні поштовхи спровокували цунамі. Висота хвиль у районі міста Сендай досягала 10 метрів.

Японське телебачення повідомляє про обваленнях мостів і естакад, а також дахів будівель в Токіо. Генеральний секретар уряду країни Юкіо Едано заявив журналістам, що, за попередніми даними, землетрус став найбільшим у сучасній історії Японії.

Влада Японії оцінює збитки від землетрусу як "величезні" і вже оголосила про готовність прийняти допомогу інших держав.

Землетрус призвів до пожеж на промислових об'єктах, включаючи нафтопереробне підприємство, а також до відключень електрики - без світла залишилися кілька мільйонів сімей. Повідомляється, що всього на північному сході Хонсю зафіксовано 48 великих пожеж.

Найбільш руйнівним в історії Японії прийнято вважати землетрус 1923 року, відомий як Великий землетрус Канто. Його магнітуда склала 8,3.

Читайте також:

Японії пообіцяли місяць землетрусів

Землетрус в Японії визнали найсильнішим за всю історію

В Японії стався потужний землетрус: на райони обрушилося цунамі

Через загрозу цунамі на Курилах почалася евакуація

ВідеоНа узбережжя Японії обрушилося десятиметрове цунамі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: