Японські автомобільні гіганти призупинили виробництва в Китаї через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заводи відновлять роботу після середини лютого.

Японські автомобільні корпорації Toyota та Honda призупинили роботу своїх заводів у Китаї через вбивчий коронавірус.

Про це 8 лютого повідомляє Transport Topics.

Зазначається, що Хубей є четвертим за величиною в Китаї центром автовиробництва та місцем розташування фабрик компаній-гігантів, починаючи від Dongfeng Motor Corp. до Honda та General Motors Co.

"Toyota, яка спочатку зупинила свої заводи у Китаї до 9 лютого, заявила, що тепер планує відновити виробництво 17 лютого. Honda заявила, що відновить виробництво 14 лютого", - йдеться у повідомленні.

Компанія Toyota заявила, що планує "відновити нормальну роботу фабрик та доставку транспортних засобів замовникам, тільки-но це буде визнано безпечним та доцільним".

Зазначимо, що станом на ранок 8 лютого коронавірус з Уханя підхопили майже 35 тисяч людей. Недуга забрала життя 725 хворих, 699 з них померли в тій же провінції Хубей. В Україні поки не зафіксовано жодного випадку захворювання.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 178 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції