Японські школярі, які вижили під час землетрусу та цунамі, отримали атестати

У Японії закінчився навчальний рік. І хоча багато шкіл зруйновано, а ті, які вціліли, перетворено на притулок для постраждалих, атестати діти отримали.

В зруйнованих землетрусом та цунамі японських містах закінчився навчальний рік. Дітям, які зуміли вижити під час страшних природних катаклізмів, вручили атестати.

Випускники отримали свої документи про закінчення навчального року в різних місцях. Не всім пощастило бути в цей день у стінах рідного навчального закладу. Не у всіх були шкільні форми, але атестати отримали всі.

Нагадаємо, 11 березня в Японії стався землетрус магнітудою 9 балів, який спричинив цунамі висотою 10 м. У результаті стихійного лиха, за даними на 23 березня, загинуло 9,4 тис. людей.14,7 тис. вважаються зниклими безвісти. Землетруси та цунамі спричинили аварії на японських АЕС.

У той же час мешканці півдня Японії, які прийняли на себе найбільший удар цунамі 11 березня, починають життя заново. Нормально тут працюють хіба що стільникові телефони.

Люди тут давно забули, що таке магазини, заправки, громадський транспорт. А найпопулярнішим транспортом тут стали гумові чоботи. Але японці готові працювати і відбудовувати своє життя.

Читайте також:

Японський водій зняв на відео, як його змило цунамі

З епіцентру лиха в Японії: люди забули, що таке магазини, але щасливі

Постраждалим від землетрусу та цунамі японцям піднімуть податки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: