Японські ЗМІ повідомили про два інсульти Кім Чен Іра

Лідер КНДР Кім Чен Ір наприкінці жовтня 2008 року переніс другий інсульт, в результаті якого у нього виникли проблеми з мовою.

Про це повідомляють у вівторок японські ЗМІ, посилаючись на інформацію, одержану від співробітників спецслужб США в Південній Кореї.

За їх даними, Кім Чен Ір, який проходить лікування в закритій клініці в Пхеньяні, протягом трьох місяців двічі переніс інсульт - у середині серпня і в кінці жовтня. "В результаті другого інсульту у Кім Чен Іра частково паралізувало ліву руку і ногу, а також виникли проблеми з мовою", - цитує Tokyo Broadcasting System слова представника американських спецслужб, ім'я якого не розголошується.

В той же час міністр у справах об'єднання в уряді Південної Кореї в інтерв'ю AFP заявив, що влада цієї країни не може підтвердити поширену японськими ЗМІ інформацію.

Офіційно влада КНДР категорично заперечує повідомлення про важку хворобу Кім Чен Іра, що з'явилися після того, як лідер Північної Кореї довгий час не з'являвся на публіці. ЗМІ КНДР з початку осені неодноразово публікували фотознімки і писали про відвідини Кім Чен Іром різних заходів. Проте всі поширені ними фотографії Кім Чен Іра не дозволяють точно встановити, коли вони були зроблені, а повідомлення про появу лідера Північної Кореї на публіці не можуть бути підтверджені незалежними джерелами.

На користь версії про важку хворобу Кім Чен Іра свідчить і візит в КНДР в жовтні відомого французького нейрохірурга Франсуа-Ксавьє Ру. Сам лікар підтвердив поїздку до Пхеньяну, проте заявив, що Кім Чен Ір не є його пацієнтом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: