Японський офіцер продав особисті дані 140 тисяч військовослужбовців

Капітан служив в префектурі Кагосима на південному заході Японії, займався вербуванням нових солдатів і тому мав доступ до бази даних управління кадрів.

Японська поліція заарештувала армійського офіцера, який викрав і передав приватному бізнесменові базу даних на 140 тисяч військовослужбовців - практично на весь особовий склад сухопутних сил. Як встановили слідчі органи, матеріали включали імена, звання, назви частин і підрозділів, адреси, електронні адреси та іншу службову інформацію.

Заарештований капітан Ясунарі Токунага служив в префектурі Кагосима на південному заході Японії, займався вербуванням нових солдатів і мав тому доступ до бази даних управління кадрів.

Військова поліція вважає його провину однієї з найбільших витоків інформації в збройних силах, однак поки що не вбачає в тому, що трапилося шпигунського підґрунтя.

На думку слідства, викрадені відомості були використані бізнесменами для проведення рекламних кампаній.

Викрити зловмисника вдалося після того, як раніше цього року багато військовослужбовців стали скаржитися начальству на те, що їх долають дзвінки від приватних фірм з пропозицією різних угод, у тому числі з нерухомістю.

Потім Міністерство оборони отримало інформацію, що по Токіо циркулює комп'ютерний диск з базою даних на особовий склад сухопутних частин.

Це вже не перший масований витік інформації в японських збройних силах - в 2007 році було виявлено, що якийсь морський офіцер таємно переписав на диск і передав своїм приятелям відомості про надсекретну американську систему наведення на повітряні цілі, якою оснащуються найсучасніші кораблі ВМС країни.

У ланцюжку розповсюдження викрадених даних тоді опинилися залучені 38 осіб. Головний винуватець цієї історії був засуджений, кілька людей відправили у відставку.

Читайте також:

Японія оголосила Курили своєю територією

Японія виділить на розвиток IT 30 мільярдів доларів

У Британії черговий скандал через втрату секретних даних

Інтерпол відкриє доступ до бази викрадених витворів мистецтва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: