Японський уряд у повному складі пішов у відставку

Півстолітнє перебування при владі в Японії Ліберально-демократичної партії закінчилося 16 вересня з відставкою уряду. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Уряд Таро Асо в повному складі пішов у відставку на надзвичайній сесії нижньої палати парламенту Японії, яка відкрилася в середу в Токіо.

Таким чином, з відходом кабінету Асо завершилося півстолітнє перебування при владі в Японії Ліберально-демократичної партії.

Сам ж уряд Асо проіснував у прямому сенсі зовсім недовго - 358 днів.

На засіданні, яке розпочнеться о 13:00 (07:00 за київським часом), буде обрано 93-го прем'єр-міністра Японії. Ним стане лідер Демократичної партії Японії Юкіо Хатояма. Він уже визначився з кандидатурами на 17 міністерських постів.

Демпартія виграла парламентські вибори 30 серпня, забезпечивши собі 308 депутатських мандатів із 480 можливих. Таким чином, партія отримала можливість формувати уряд.

Новий склад уряду також буде оголошено у другій половині дня в середу на засіданні парламенту.

Нагадаємо, рік тому у відставку пішов прем'єр-міністр Японії Ясуо Фукуда.

Як повідомив він тоді на прес-конференції в Токіо, причиною відставки стала "нездатність впоратися з численними і багаторічними проблемами політики і економіки".

"Проблеми почалися вже з самого початку мого прем'єрства, з 31 вересня минулого року, коли я був вибраний на цю посаду", - сказав Фукуда.

Читайте також:

Японський прем'єр йде у відставку через безпорадність (відео)

Дружина нового прем'єр-міністра Японії заявила, що літала на Венеру

В Японії змінюється влада

Прем'єр Японії оголосив про розпуск парламенту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: