Японці готові вчити англійську "тільки за те, що нею розмовляє" Обама

Кількість студентів на курсах англійської мови, що включили в програму вивчення висловлювань президента США Барака Обами, зросла в 2 рази.

Кількість студентів на курсах англійської мови, що включили в програму вивчення висловлювань президента США Барака Обами, зросла в 2 рази, а навчальні посібники із зборами його виступів на компакт-диску, видані тиражем 400 тисяч екземплярів, стали лідерами продажів в книжкових магазинах, повідомила телекомпанія NHK.

Менеджери мережі курсів англійської мови Kaplan зафіксували збільшення студентів в два рази з тих пір, як включили в програму практику вивчення напам'ять висловлювань нового президента США.

Найбільшою популярністю серед слухачів курсів користується висловлювання 2004 року про те, що "немає "чорної" Америки і немає "білої" Америки, а є Сполучені Штати Америки", вони із задоволенням зубрять її напам'ять, намагаючись повторити всі нюанси інтонації і навіть жестикуляцію.

"Його висловлювання настільки емоційні, що навіть не розуміючи слів, хочеться вивчити їх напам'ять", "Я розраховую поліпшити вимову і навчитися правильній інтонації. Такій, як у Обами", "Перейнявши у Обами його пристрасні упевнені інтонації, я зможу без труднощів провести презентацію перед іноземними колегами", "Я думаю, що зможу використовувати його впевнений стиль і манеру говорити в бізнесі, на переговорах", пояснили своє завзяття студенти курсів.

Зараз в Японії як мінімум три мережі навчання англійській мові упровадили в програму вивчення висловлювань Барака Обами.

Читайте також:
Барак Обама стане героєм коміксу
Квитки на інавгурацію Обами розкупили за одну хвилину
Жарт про "чарівного Обаму" виліз республіканцям боком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: