Перейти до змісту
Ярослав Качинський: брата вбила "політика ненависті" польського уряду

Ярослав Качинський: брата вбила "політика ненависті" польського уряду

За словами Ярослава Качинського, одна з причин катастрофи полягає в тому, що уряд і ЗМІ задовго до трагедії проводили "політику ненависті" по відношенню до Леха Качинського.

Брат загиблого під Смоленськом президента Польщі Леха Качинського Ярослав, який є лідером найбільшої польської опозиційної партії "Право і справедливість", побічно звинуватив нинішній уряд країни у смерті свого брата.

Виступаючи на зустрічі родичів загиблих в катастрофі президентського літака під Смоленськом, Ярослав Качинський заявив, що потрібно обов'язково з'ясувати, що стало причиною катастрофи.

Однак, за його словами, одна з причин полягає в тому, що уряд і ЗМІ, що підтримують його, задовго до трагедії проводили "політику ненависті" по відношенню до Леха Качиньського.

Ярослав Качинський наголосив, що візит його брата в Росію не був належним чином підготовлений урядом Дональда Туска.

"Якщо ми знижуємо рівень поваги до президента, то, з одного боку, цим збільшуємо можливість замаху, а з іншого боку - послаблюємо рівень пильності служб, які повинні президента охороняти. Це стосується і служб польських, і служб тих країн, на територію яких президент прибуває ", - заявив він.

Напередодні лідер "Права і справедливості" охарактеризував зовнішню політику чинного уряду Польщі по відношенню до Росії як "політику прислужництва".

Відповідь міністра закордонних справ Радослава Сікорського не змусила себе чекати: "Ярослав Качиньський зірвався з орбіти, і його тепер тягне в якусь чорну діру", - заявив він.

Нагадаємо, урядовий літак польського президента Ту-154 розбився під Смоленськом вранці 10 квітня. За попередніми даними, літак зачепився за верхівку дерев в умовах поганої видимості через сильний туман.

Загинули всі 96 осіб, які перебували на борту. Серед загиблих сам Лех Качинський, його дружина і частина керівництва країни. Вони прямували до Катині для участі в жалобних заходах на місці масового поховання жертв політичних репресій.

Читайте також:

Качинський не вірить в офіційну версію загибелі свого брата

Качинський бойкотував інавгурацію Коморовського

Польські ЗМІ: росіяни підклали до труни Качинського чужу руку

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин