"Єдина Росія" готова відмовити Лужкову в довірі

Неназване джерело в Кремлі заявило, що "навряд чи правляча партія зможе довіряти тому, кому не довіряє глава держави".

Колишній мер Москви Юрій Лужков, який відправлений у відставку вранці 28 вересня, ризикує втратити позицій у керівництві партії "Єдина Росія". Неназване джерело в Кремлі заявило: "Навряд чи правляча партія зможе довіряти тому, кому не довіряє глава держави".

Юрій Лужков займає пост співголови вищої ради "Єдиної Росії". Високопоставлені партійні діячі вже прокоментували указ про відставку московського мера. Так, голова вищої ради Борис Гризлов зазначив, що "на жаль, Юрій Михайлович як мер дав президенту привід для такого рішення".

Секретар президії генради партії В'ячеслав Володін заявив, що Лужков втратив довіру глави держави "у силу власних помилок". "Рішення президента не обговорюється. Воно виконується", - додав Володін. Висловлювання партійних лідерів наводяться на офіційному сайті "Єдиної Росії".

Керівник виконкому Московського міського регіонального відділення "Єдиної Росії" Віктор Селіверстов заявив, що вже зустрічався з Лужковим у вівторок. За словами Селіверстова, колишній мер ставиться до ситуації з розумінням. Селіверстов додав, що московські єдинороси не обговорюють рішення президента. "Указ президента відбувся, значить, напевно, він якось вистражданий теж", - заявив партійний діяч.

Юрій Лужков був достроково позбавлений повноважень мера Москви 28 вересня у зв'язку з втратою довіри. "Єдина Росія" вже почала готувати список кандидатів на посаду градоначальника. Відставці мера передувала інформаційна кампанія проти нього в російських ЗМІ. 14 вересня політрада московського відділення "Єдиної Росії" прийняла заяву на захист Лужкова.

Джерела в міській адміністрації розповіли, що Лужков не планує виїжджати за кордон і продовжить працювати в Москві. Між тим, єдинорос Олег Морозов, який займає посаду першого віце-спікера Держдуми, висловив сумніви, що Лужкову запропонують посаду на федеральному рівні. Регіональні посади Лужков, з точки зору Морозова, переріс. Віце-спікер припустив, що Лужков займеться бізнесом.

Читайте також:

Лужков не збирається за кордон і залишиться працювати в Москві

Юрій Лужков відправлений у відставку

Кремль: У Лужкова було два варіанти - добровільне звільнення або "жорстке формулювання"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: