"Єдина Росія" обрала сімох кандидатів на місце Лужкова

Партія "Єдина Росія" склала список кандидатів на посаду мера Москви, у ньому значаться 7 осіб. Їхні імена тримаються в секреті.

Московське відділення партії "Єдина Росія" обрало сім потенційних кандидатів на посаду мера Москви замість звільненого Юрія Лужкова.

Про це заявила лідер столичних єдиноросів Олена Паніна.

У той же час імен цих кандидатів вона не назвала. За словами Паніної, "це різні люди, зайняті в різних сферах діяльності". Вона додала, що остаточне рішення щодо кандидатур поки не прийнято.

Паніна також спростувала припущення журналістів, що список кандидатів буде затверджений у найближчу суботу, 2 жовтня. Дата засідання регіональної політради партії, на якому має бути прийнято це рішення, за словами Паніної також поки не визначена.

Раніше лідер московських єдиноросів заявляла, що парітя представить президенту своїх кандидатів на наступному тижні.

За законом, кандидатів на пост глави суб'єкта федерації висуває партія, що перемогла на регіональних виборах. Вона повинна представити президентові країни список, в якому повинно бути не менше трьох прізвищ. Після схвалення главою держави однієї з кандидатур, він вносить її на затвердження регіонального парламенту.

Раніше повідомлялося, що список кандидатів на посаду мера Москви буде переданий  Мєдвєдєву у суботу, 2 жовтня, в той же день, коли єдинороси затвердять його на засіданні президії генради партії.

Посада мера Москви виявилася вакантною 28 вересня, коли Дмитро Мєдвєдєв відправив у відставку Юрія Лужкова з формулюванням "у зв'язку з втратою довіри президента РФ".

Тимчасово виконуючим обов'язки мера призначений перший віце-мер Володимир Ресін. За його прогнозами, новий мер буде призначений протягом місяця.

Читайте також:

Названо дату оголошення кандидатів у мери Москви

В Інтернеті з'явився комікс про відставку Лужкова

Лужков не буде опротестовувати відставку і піде в політику

Горбачов: Лужков керував Москвою як Брежнєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: