"Єдина Росія" заявила про тотальну перемогу на виборах

У партії назвали це свідченням єднання з чинною владою.

"Єдина Росія" лідирує майже на всіх регіональних виборах різного рівня, які відбувалися в 75 суб'єктах Російської Федерації 11 жовтня.

Про це в понеділок, 12 жовтня, повідомив голова вищої ради партії Борис Гризлов.

"Єдина Росія", за попередніми даними, в тому числі опитуванням, проведеним партією, перемагає практично у всіх виборчих кампаніях" - заявив він. Гризлов додав, що перемога партії - "це свідчення єднання з чинною владою".

"Ви знаєте, коли перемоги щоразу, то це вже будні. Одне одного привітаємо і завтра будемо працювати", - заявив він, додавши, що "якихось святкувань, тим більше зливань", у єдиноросів не буває.

У Росії в неділю минув єдиний день голосування: більш ніж у 75 суб'єктах РФ відбулися майже 7000 виборів різного рівня, місцевих референдумів та голосувань з перетворення кордонів муніципальних округів.

У трьох суб'єктах РФ обиралися регіональні парламенти. Це Московська міська дума, Тульська обласна дума і Міськвибори Республіки Марій Ел.

За останніми даними ЦВК, в Марій Ел єдинороси набирають 72,5% голосів, у Тульській області - 55,57%, у Москві - 66,26%.

Партія виграє і на виборах мерів. Так, в Грозному лідирує кандидат-єдинорос Муслім Хучієв, в Астрахані чинний мер, кандидат від "Єдиної Росії" Сергій Боженов випереджає конкурентів майже на 10%, а на виборах мера Южно-Сахалінська Андрій Лобкін набрав більше 60% голосів.

Остаточні і офіційні підсумки виборів підведуть протягом декількох днів після голосування.

Опозиція вже в неділю почала заявляти про порушення. "Інформація про порушення йде потоком", - сказав лідер списку КПРФ Володимир Улас.

Так, він зазначив, що по всій столиці почалася "чехарда з відкріпними посвідченнями", а спостерігачів від партії "під різними приводами не реєструють".

Глава Московського регіонального об'єднання виборців Андрій Бузін розповів, що представників ЗМІ і спостерігачів асоціації Голос під різними приводами не пускали на дільниці в першій половині дня.

Опозиціонери фіксували і масове голосування за відкріпними посвідченнями. За словами Горбунова, у Москві було виготовлено 100 тис., а видано 87 тис. відкріпних посвідчень, їх "брали члени дільничних комісій, що працюють на виборах, а також лікарі та міліціонери".

Читайте також:

У Росії обирають регіональну владу

В Росії стартують вибори

Лідером виборів у РФ стала "Єдина Росія"

У Росії будуть голосувати через космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: