Єгипет будує десятикілометрову стіну вздовж кордону з сектором Газа

Єгипет почав зводити сталеву стіну на кордоні з сектором Газа для припинення контрабанди.

Єгипетська влада почала будівництво сталевої стіни вздовж кордону з сектором Газа, щоб припинити практику контрабандних постачань зброї та інших товарів в анклав.

Довжина стіни складе від дев'яти до десяти кілометрів, а сама вона буде йти в землю на глибину від 20 до 30 метрів. Це необхідно для вирішення проблеми підземних тунелів, які прокопують з палестинської території.

За словами єгипетських чиновників, стіну буде неможливо розрізати або розплавити. Втім, в Каїрі не виключають, що палестинці знайдуть інші способи добувати зброю і продовольство, а також пробиратися на територію Єгипту.

Як відомо, сектор Газа з населенням близько 1,5 мільйона людей перебуває в стані блокади з боку Ізраїлю. З 2007 року, коли владу в анклаві захопив ХАМАС, Ізраїль посилив блокаду і нині пропускає до Гази лише ліки, продовольство і паливо для електростанцій в обмеженій кількості.

Втім, між сектором Газа і Єгиптом існує безліч підземних ходів, за якими в анклав доставляється продовольство і, як вважає Тель-Авів, зброю.

Читайте також:

Генсек ООН закликав Ізраїль зняти блокаду сектора Газа

Військові Ізраїлю влаштували стрілянину на кордоні з сектором Гази

ООН визнала і ЦАХАЛ, і ХАМАС винними у військових злочинах у Газі

Ізраїль обміняв палестинських увязнених на відео полоненого солдата

ВідеоЄгипет будує стіну вздовж кордону з сектором Газа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: