ХАМАС готовий на перемир'я з Ізраїлем

ХАМАС погодився прийняти умови Єгипту про перемир'я з Ізраїлем. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Керівництво руху ХАМАС прийняло пропозицію єгипетських посередників про перемир'я і припинення збройних дій в секторі Газа, передають ізраїльські ЗМІ.

Це повідомлення підтвердив міністр закордонних справ Іспанії Мігель Анхель Моратінос. За його словами, найближчим часом представники ХАМАСу публічно висловлять свою згоду і підтримку ідеї перемир'я.

Єгипетська сторона заявила, що тепер треба дочекатися рішення Ізраїлю. 15 січня старший помічник міністра оборони Ізраїлю Амос Гілад прибуде до Єгипту. Ізраїлю будуть передані відомості про узгоджених з ХАМАС умовах перемир'я.

Як повідомлялося, ініціатива Єгипту передбачає тимчасове припинення ізраїльської операції в секторі Газа і обстрілу території єврейської держави палестинськими бойовиками.

З 27 грудня 2008 року Ізраїль проводить в секторі Газа операцію "Литий свинець". Метою цієї операції є знищення бойовиків ХАМАСу, які регулярно обстрілюють територію Ізраїлю ракетами. Станом на 14 січня за час операції загинули понад тисяча палестинців і 13 ізраїльтян.


Читайте також:

Ізраїльський генштаб: це лише початок

У Газі загинули близько тисячі людей

Ізраїльський генштаб: це лише початок

У Газі загинули близько тисячі людей

ХАМАС веде переговори про припинення вогню в секторі Газа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: