Єгипет повертається до життя: тисячі туристів прибули на курорти

До країни прибули понад 2300 іноземних туристів. Туристичні об'єкти Єгипту, в тому числі піраміди Гізи, відкриті для відвідин. Днями відкриється і Єгипетський музей у Каїрі.

Іноземні туристи поступово повертаються на курорти Єгипту, аеропорт Хургади прийняв 17 міжнародних рейсів, на яких прибуло понад 2300 туристів з різних країн, пише газета Аль-Ахрам.

Так, за інформацією видання, ряд європейських держав, зокрема Великобританія, Нідерланди та Німеччина вже зняли заборону на поїздки туристів на єгипетські курорти Червоного моря, переконавшись, що іноземцям тут нічого не загрожує. Як очікується, потік туристів повернеться до докризових показників вже в середині березня.

У той же час, глава профспілки туристичних лідерів Єгипту Мухамед Гаріб пояснив, що туристичні об'єкти Єгипту, в тому числі піраміди Гізи, відкриті для відвідин.

За його словами, виняток становить Єгипетський музей у центрі Каїра, який опинився в епіцентрі зіткнень демонстрантів і поліції. Очікується, що він відкриється протягом декількох днів.

Що стосується безпеки іноземних туристів, то їм, у світлі останніх подій у країні, взагалі нічого не загрожує, тому що революція була спрямована не проти іноземних гостей, а проти влади, вважає Гаріб.

Окрім того, зі слів голови профспілки гідів, період потрясінь вже позаду, і влада зробить усе можливе для забезпечення безпеки.

Напередодні, 14 лютого, повідомлялося, що останні українські туристи повернулися в Україну з Єгипту 12 лютого.

Туризм - одна з головних галузей економіки Єгипту, в якій зайнято понад 10% працездатного населення країни. Загальна кількість іноземних туристів, які щороку відвідують "країну пірамід", становить близько 15 мільйонів осіб. У 2010 році доходи Єгипту від туризму становили близько 13 мільярдів доларів.

Проте в кінці січня, коли в Єгипет охопили народні хвилювання, багато країн рекомендували своїм громадянам тимчасово відмовитися від відвідин цієї держави.

Читайте також:

Єгипет заплатив туристу 50 тисяч доларів за відкушену акулою руку

Армія закликала єгиптян розійтися по домівках

Єгипет святкує свободу від режиму Хосні Мубарака

ВідеоЄгипет повертається до життя: тисячі туристів прибули на курорти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: