Єгипет відмовився пустити іранські кораблі в Суецький канал

Єгипет не дозволив іранським кораблям скористатися Суецьким каналом, щоб потрапити з Червоного моря в Середземне.

Влада Єгипту відмовила двом іранським кораблям в праві скористатися Суецьким каналом, щоб потрапити з Червоного моря в Середземне.

Раніше з проханням не пускати іранські кораблі в Суецький канал до міністра оборони Єгипту Хусейну Тантаві звернувся його ізраїльський колега Ехуд Барак.

Як розповів представник адміністрації Суецького каналу, бойові судна можуть скористатися цим маршрутом тільки з дозволу міністрів оборони та закордонних справ. Він також заявив, що адміністрація не отримувала будь-яких запитів від іранської сторони.

Заявка все ж була отримана, проте пізніше іранці без пояснення причин її відкликали.

Тим часом державне єгипетське агентство МЕНА повідомило з посиланням на керуючих каналом, що ніякої заборони на навігацію іранських кораблів влада країни не вводила.

Про те, що кораблі ВМС Ірану рухаються в бік Суецького каналу, щоб потрапити через нього до Сирії, раніше повідомила ізраїльська влада. Міністр закордонних справ країни Авігдор Ліберман вже назвав цей план провокацією. Крім того, він розкритикував світове співтовариство за небажання припинити агресивну поведінку Ірану.

Читайте також:

Під час революції в Єгипті померли двоє українців

Єгипет повертається до життя: тисячі туристів прибули на курорти

У США попередили, що Росія може повторити долю Єгипту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: