Єгипет заявив про арешт чотирьох ізраїльских шпигунів

У завдання шпигунів нібито входили запис телефонних розмов місцевих чиновників та збір інформації про туристів, які відвідують Синайський півострів.

 У Єгипті заарештували чотирьох підозрюваних у шпигунстві на користь Ізраїлю. Як повідомляється, всі заарештовані є єгиптянами. Вони звинувачуються в створенні осередку шпигунської мережі.

За інформацією єгипетських спецслужб, у завдання шпигунів нібито входили запис телефонних розмов місцевих чиновників та збір інформації про японських і китайських туристів, які відвідують Синайський півострів.

Таким чином, чотирьох єгиптян звинуватили в підготовці викрадень туристів з метою заподіяння шкоди туристичної індустрії Єгипту.

У справі про шпигунство фігурують також двоє ізраїльських громадян. Єгипетська влада зазначила, що передала інформацію про них в Інтерпол.

У понеділок, 20 грудня також стало відомо про висунуті владою Єгипту звинувачення проти єгипетського бізнесмена Халеда Хасана, який підозрюється у вербуванні агентів в Єгипті, Сирії та Лівані для потреб ізраїльської розвідки. Разом з Хасаном у справі проходять двоє ізраїльтян, звинувачення яким пред'явлені заочно. Чи пов'язані дві шпигунських справи між собою, наразі неясно.

Читайте також:

США можуть висунути Ассанжу звинувачення у шпигунстві

У британському парламенті знайшли "російську шпигунку"

У штабі Агентства нацбезпеки США шукають російських шпигунів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: