Єгипет збудує собі нову столицю

Уряд Єгипту завершив підготовку плану будівництва нової столиці, в якій будуть зосереджені всі органи виконавчої влади і обидві палати парламенту.

Уряд Єгипту завершив підготовку плану будівництва нової столиці, в якій будуть зосереджені всі органи виконавчої влади і обидві палати парламенту, заявив голова Консультативної ради Сафуат аш-Шериф на черговому засіданні парламенту, на якому обговорювалися питання перенаселеності єгипетської столиці і автомобільних пробок на дорогах.

Каїр
Архів
Так виглядає сучасний Каїр
За його словами, до парламенту вже поступив лист прем'єр-міністра Ахмеда Назифа, в якому прем'єр просить депутатів висловити своє бачення майбутнього єгипетської столиці.

"Назиф призвав депутатів обох палат висловити свою думку з цього питання", - повідомив голова Консультативної ради. За його словами, єгипетські парламентарії найближчим часом вивчать проект і представлять свої міркування главі Кабінету міністрів.

У Великому Каїрі, який, крім адміністративної столиці, включає прилеглі провінції Гіза і Кальюбія, живуть більше 18 мільйонів чоловік, що складає чверть від загального населення країни.

За визнанням влади, через високу густину населення місто переобтяжене автотранспортом і насилу забезпечує населення водою і електрикою.

Крім адміністративних будівель, влада також має намір винести за межі сучасного Каїра "брудні" промислові виробництва. Навколо столиці Єгипту вже збудовані десять міст-супутники, в які планується заселити два мільйони чоловік. Також продовжиться будівництво нових ліній каїрського метро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: