Єгипетські готелі будуть штрафувати за підгодовування акул

Після грудневих нападів акул на туристів, влада Єгипту ввела штраф за підгодовування риб. Саме цей чинник назвали серед головних причин нападу.

Влада Єгипту відтепер штрафуватиме готелі на 50 тисяч доларів, якщо буде виявлено факт годування туристами риб поблизу пляжу.

Про це заявив губернатор Південного Синая (губернаторство Єгипту, куди входить курорт Шарм-ель-Шейх) Мухамед Шуша.

За його словами, якщо факт годування повториться - то такий готель буде закритий.

Як відомо, на початку грудня в районі Шарм-еш-Шейха було зафіксовано п'ять нападів акул на відпочиваючих. Шуша заявив, додаткове годування риб туристами або співробітниками готелів було однією з головних причин нападу акул.

У списку інших причин – аномально висока температура води в Червоному морі, а також збільшення промислового вилову риби. Останнє, зокрема, сприяло тому, що акули підійшли близько до берега.

За словами чиновника, щоб підвищити безпеку туристів, біля кожного єгипетського готелю була встановлена ​​сторожова вежа. Людина, яка знаходиться на ній може проконтролювати чи немає акул поблизу пляжу.

Також при кожному готелі будуть знаходитися човни, які будуть перевіряти безпеку плавання в морі.

Що стосується установки мереж, про можливість якої багато говорили відразу після нападів на туристів, то на цей крок підуть лише на деякі ділянки рифу. Губернатор пояснює, що якщо сітки будуть встановлені по всьому узбережжю, то це завдасть руйнівної шкоди екосистемі коралового рифу.

Нагадаємо, у грудні в районі Шарм-еш-Шейха було зафіксовано напади акул на відпочиваючих. У результаті серйозно постраждали українець і три російські туристки, а 70-річна туристка з Німеччини загинула в результаті нападу акули поблизу пляжу фешенебельного готелю Hyatt Regency у бухті Наама Бей. Працююча в даний час в Червоному морі біля берегів Шарм-еш-Шейха група іноземних фахівців прийшла до висновку, що серед ймовірних причин останніх нападів акул на людей можна виділити дві основні: скорочення кількості риби (особливо, тунця), що є основним джерелом харчування акул , а також безконтрольний підживлення акул дайвери.

Читайте також:

Єгипет виділить гроші постраждалим від акул

Італія запропонувала Єгипту електромагнітний щит від акул

Аквалангіст ударив по морді акули камерою, якою продовжував знімати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: